New Love 5-Překvapení...

19. září 2010 v 19:33 | Issie-only one original ! |  Komix-New Love
up

Jupííí, konečně další díl :D Ps: Jak se Vám líbí design ? :D

http://www.jobfairs.cz/ppl/images/centralni.jpg
Sedla jsem do taxíku a jela do své nové práce. Když jsem přijela před mé pracoviště, padla mi čelist údivem. Celý areál byl obrovský, jen naše oddělení mělo dvě patra. A to bylo to nejmenší v celé firmě.
1
Vešla jsem do malé, né příliš hezké haly. Uvnitř byly dva staré výtahy. Vybrala jsem si ten na levo.
3
I přes obyčejné dvě patra, bylo ve výtahu několik tlačítek. Chvilku jsem rozmýšlela a vybírala, pak jsem zvolila ten poslední v pravo dole, po kterým bylo napsáno "kobereček".Vyvodila jsem si z toho, že to bude nejspíše šéfův kobereček, tak jsem tedy jela tam.
3
Vyjela jsem do svého patra. Myslela jsem že to bude bůh ví jak velké, ale opak byl pravdou.Na patře bylo okolo šesti dveří, vedoucích neznámo kam a jeden malý stolek s počítačem a recepční.
Podívala se na mě a zeptala se :,,Přejete si ?".,,Ano, mám tady zaujmout místo sekretářky."
Žena byla velice pružná a řekla:,,Tak to jsou levé dveře zamnou.Přeju hodně štěstí, a mimochodem, jmenuji se Monica Parcerová.",,Jo, tak já děkuju, já jsem Maddison Green."
4
Vešla jsem do kanceláře kde měl být můj šéf, tedy Roger. Když jsem se rozkoukala, nemohla jsem uvěřit svým očím. Nejen že kancelář byla větší než recepce, nejen že byla perfektně vybavená, ona měla dokonce i jiného šéfa.,,D-d-dobrý den."Pozdravila jsem nejistě.,,Ahoj lásko, konečně jsi tady !"Nevěřícně jsem kroutila hlavou. Tohle že byl Roger. A co ty vlasy, a to oblečení ?!,,Rogere, jsi to ty ?!" Udiveně se na mě podíval a řekl:,,Jistě že jsem. Kdo by tomu tady asi tak velel ?"
5
Postavil se a šel směrem ke mě.,,Ty si myslíš že jsem někdo jiný ?"Koukal na mě jako péro z gauče a čekal na odpověď.,,Když ty jsi úplně jiný ! Ten účes, a to oblečení ! Jakto ?",,Já tady mám totiž šatnu. převlékl jsem se do pracovního. A ty vlasy ? Vadí mi to při práci s počítačem, tak je nosím takhle ulízlé."No to mě podrž. On že tu má šatnu ?,,Tak ty vlasy prosím nos takhle i když jsi semnou, moc ti to sluší!"Usmál se a dal mi pusu.,,Takže, teď ti ukážu tvé mini království."Chytl mě za ruku a vedl mě ke dvěřím od mého kutlochu.
6
Kancelář, ve které jsem měla zůstat, alespoň rok byla extrémně malinká, takže veškeré papírování bylo pod stolem.,,Vím, není to nic moc, ale žít se tu dá." Když jsem v rohu uviděla malinký kávovar, vystrčila jsem Rogera ven se slovy:,,Když je tu kávovar, budu tu i přes čas !"
7
Pořádně jsem si prohlédla kancl a zamířila ke skříni s fakturami.Jen co jsem se nadechla toho oblaku prachu, věděla jsem, že se tady toho dlooooouho nikdo netknul, a že budu mít sakra moc práce.Proto jsem okamžitě zasedla k notebooku, a začala přepisovat.
8
Náhle se mi rovalily dveře a v nich stála mladá, nebojím se říct holka. ,,Jeee, nečekala jsem tu někoho.Zvláště někoho kdo tu pracuje.Omlouvám se vám."Obě jsme na sebe udiveně koukaly a čekaly, co z jedné vypadne.,,Ehm, nic se neděje. Já jsem si všimla že tu asi dlouho nikdo nebyl."
9
,,No, co potřebujete ?",,Joo, no, chtěla jsem si udělat kávu, a taky si vydesinfikovat prst. Udělala jsem si menší zranění zarezlím špendlíkem při šití modelů." Můj pohled byl odvrácen na zkrvavený prst. V té chvilce se mi nechtělo věřit, že je to jen od špendlíku.,,Ooo, tak to já vám kávu udělám !"Nabídla jsem se.
10
,,To jste moc hodná,když už jsme v tom, jmenuji se Agnes Bermoth."Mile se usmála.Já jí mezi tím polévala prst peroxidem a zalepovala do náplast.*Cink* Ozval se kávovar.,,Ou, káva už je hotová!Naliju vám ji do hrníčku, počkejte chvilku !"
11
Když jsem jí předala kávu, usmála jsem se stylem "jdi už" a čekala.,,Promiňte mi tu vlzlost, ale jak se jmenujete vy ?",,Já jsem Maddie Green." Usrkla si kávy a s pozdravem odešla. Já pokračovala v práci až do jedné, kdy jsemměla téměř vše podstatné udělané a urovnané.
Šla jsem tedy za recepční zeptat se na pracovní dobu.
12
,,Monico, promiňte že vás ruším, ale chtěla bych se zeptat kdy mi končí pracovní doba."Monica odvrátila hlavu od monitoru a řekla:,,Tak to se omlouvám, to musíte za šéfem, ten nám roděluje služby."Tak Roger rozděluje služby. Šla jsemtedy zaním.
14
,,Rogere, kdy budu končit ?" Roger se na mě podíval a pousmál se.,,Co je ?"Zeptala jsem se.,,Miláčku, mám pro tebe překvapení. Doufám že se ti bude líbit."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
1.Jaké překvapení ?
2.Bude se Maddie líbit ?
3.Líbilo se to vám ? :D

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 20. září 2010 v 21:59 | Reagovat

1.Jaké překvapení ?// Buď ji někam veme, požádá ji o ruku nebo ji povýší? Nebo co já vím:D
2.Bude se Maddie líbit ?// Tak to se uvidí.
3.Líbilo se to vám ?// Né asi :-D Blbá otázka, jasně že jo;)
p.s.: hodně se mi líbí ta úprava úvodního obrázku:)

2 anicka625 anicka625 | Web | 21. září 2010 v 15:48 | Reagovat

Bomba komiks!

1)No to nevím asi nějaký dárek nebo ji nabídne ať se k nmu nastěhuje
2) No polo ;D
3)Jasně ;)

3 Issie-Sister-sims 2 Issie-Sister-sims 2 | Web | 21. září 2010 v 17:42 | Reagovat

Děkuju moc všem :)

4 shianae-sims3 shianae-sims3 | E-mail | Web | 22. září 2010 v 18:52 | Reagovat

NO jako dokonalost sama.. :))
1) Vůbec netuším...
2) Snad ano..:D
3) Úžasný.. MOc..:))

5 lucka526 lucka526 | Web | 3. října 2010 v 15:16 | Reagovat

1) Netuším
2) Jo
3) Jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama