New Love 6-Tohle všechno je naše ?

27. září 2010 v 13:10 | Issie-only one original ! |  Komix-New Love
up
Nový díl New Love je na světě :) Doufám že se vám bude líbit :)

,,Rogere, kdy budu končit ?" Roger se na mě podíval a pousmál se.,,Co je ?"Zeptala jsem se.,,Miláčku, mám pro tebe překvapení. Doufám že se ti bude líbit."
V duchu jsem si řekla: Jaké asi překvapení ? ,,Zbal si veškeré potřebné věci a oblečení,+Aliena a jeď na tuhle adresu." Z kapsy vytáhnul malinký pokrčený papírek, na kterém byla adresa jedné z nejluxusnějších čtvrtí ve městě.,,Jako hned ?",,Jako hned."
1
Sedla jsem na 1. autobus směrem k mně domů a přemýšlela, co to asi bude za překvapení. Doma jsem uděla několik hromad oblečení, které jsem následně dávala do kufrů a tašek. ,,Snad mám všechno." Řekla jsem.Všechny zavazadla jsem naskládala za dveře a čekala na taxíka.
2
,,Ale, dneska jedeme pryč ! Pojedeme spolu, já sice nevím kam, ale určitě někam, kde se budeme mít královsky." Pohladila jsem Aliena po hlavě. Koukal na mě přes své husté obočí jako kdyby mi říkal že semnou chce jít ven. Netuším co se mu v hlavě honilo, ale patrně byl stejně nervózní jako já. Za malou chvilinku před domem troubil taxík. Dala jsem Ala na vodítko a šla i s taškami napříč osudu.
3
Plna očekávání jsem vystoupila na dané adrese. Před luxusním domem jsem uviděla Rogera. Mával na mě a usmíval se. Položila jsem kufry do úhledně posekané trávy a šla za ním.,,Rogere, co to má být ?"Chytl mě za ruce a řekl:,,Mám tě moc rád a vím že se známe sotva dva dny, ale chtěl jsem to k tobě mít blíž, tak jsem nám koupil tuhle vilu."Rukou ukázal na ten luxusní baráček vedle nás.,,Rogere, to je všechno naše ?" Kývnul mi.
4
,,Rogere ty jsi se zbláznil ne ? " Sáhla jsem mu na čelo. ,,Muselo to stát nejmíň 4 milióny a ty tu chceš bydlet s ženou, kterou znáš dva dny ? Co když jsem zlatokopka hmm ? To tě nenapadlo co ?"Roger na mě vykulil své modré oči a řekl.,,Jistě že mě to napadlo. Konzultoval jsem to s maminkou, no a ta mi řekla:,,Když ji máš opravdu rád, na nic nečekej ať ti  neuteče před nosem."
5
Měla jsem dost. Slzy jsem držela na krajíčku. Takhle krásnou větu mi nikdy nikdo neřekl. Okamžitě jsem se Rogerovi vrhla kolem krku.,,Miluju tě." Špitl mi do ucha. Na to jsem mu už řekla jen já tebe taky.,,Takže je čas na prohlídku ne ?" Kývla jsem a šla do nového domu.
6
,,Táákže, tohle je náš obývák. Jak se madam líbí ?" Zůstala jsem stát s otevřenou pusou a nic jsem neříkala.,,Aha, takže se asi líbí." Řekl Roger.
,,Jdeme dále !"
7
,,Kuchyně ... Tedy kuchyně spojená s jídelnou a obývákem !" Byla úžasná, navíc jsem to měla blízko do obýváku :D
8
Ložnice. Nejjednodušší pokoj v celém domě. Vedl tam průchod do koupelny. Na tu jsem se zvláště těšila.
9
Jednoduchá a krásná koupelna. V hlavě jsem měla plán jak tam vetřít nějákou kytku, ale šla jsem do dalšího, posledního pokoje.
10
Mou pozornost upoutala dětská postýlka. V hlavě se mi honilo tisíc otázek. Jen jedna však zvítězila.,,Ty semnou chceš mít dítě ?" Roger se začervenal a podíval se na mě.Pak řekl:,,Když bychom spolu zůstali, možná bych chtěl." Moje oči byly vytřeštěné a já nevěděla co říct.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !

1.Jáká bude Maddieina reakce ?
2.Líbilo ? 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 29. září 2010 v 23:44 | Reagovat

Krásný, dokonalý, prostě super díl..:))

2 lucka526 lucka526 | Web | 3. října 2010 v 15:20 | Reagovat

1) Dobrá
2) Jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama