New Love 7-Chlupatá koule ?!

2. října 2010 v 18:31 | Issie-only one original ! |  Komix-New Love
up
Jooo, konečně nový díl :D Konec kecání a šupáátos do čtení xD (jen trochu mi hrabe) :D

Mou pozornost upoutala dětská postýlka. V hlavě se mi honilo tisíc otázek. Jen jedna však zvítězila.,,Ty semnou chceš mít dítě ?" Roger se začervenal a podíval se na mě.Pak řekl:,,Když bychom spolu zůstali, možná bych chtěl." Moje oči byly vytřeštěné a já nevěděla co říct.

1
Nastalo ticho. To dlouhé, děsivé ticho. Oba dva jsme na sebe civěli a čekali, co z druhého vypadne.Tu hrůzu jsem přerušila já.,,Poslouchej, nechápej to něják špatně, jenže já tě znám sotva dva dny a ještě nejsem připravená na dítě. Ale když spolu budeme dýl, určitě bych jedno chtěla. Zatím ti musí stačit jen společné bydlení."Roger se rozmýšlel a pak se pousmál.,,Nejspíše to cítím stejně. Na dítě máme čas. Oba jsme mladí, takže počkáme."
2
I mně se na tváři vykouzlil úsměv. Roger si mě k sobě přitáhnul a dal mi pusu.,,Mám hlad. Poprosil bych tě, jestli bys neudělala něco k jídlu, a já zatím ještě pro něco doběhnu." Řekl klidným hlasem.,,Jo, já se teda o něco pokusím."
3
Sešla jsem do kuchyně a nakoukla do lednice. Hledala jsem cokoliv.Kuře, vepřové, špenát prostě všechno co se dá sníst. Našla jsem tak maximálně sýr,šunku a zapékací chleba. Nebyl to špičkový oběd, ale sníst se dal i bez vetší újmy.
4
Najednou se mi za zády objevil Roger a před ním ležela kočka.,,Když máš Aliena, rozhodl jsem se že si sem ze starého bytu dovezu Šucí."Zpozorněla jsem.,,Šucí říkáš ? To je tam chlupatá koule co ti leží u noh ?!",,Lásko, Šucí si tento tón jistě vyprošuje. Alespoň si bude mít Alien ským hrát. Prosím, jestli nemáš alergii, nechme si ji. Útulek mě něják neláká." Pokrčila jsem rameny.,,Jestli ji tu vážně chceš, tak ji tu měj, ale žádné smradlávé lejna tu nechci." Usmál se, popadl tu kouli a běžel sní do patra. Já dokončovala svůj oběd.
5
,,Že ty jsi moje Šucínka, no že jo ?" Tyhle fráze se zvrchu ozývaly až úmorně často. Stou kočkou tam byl dalších 10 minut, než sešel dolů a dal se do jídla. Mé nervy byly vážně napjaté, takže jsem na něj zakřičela ať jde jíst. V tu chvilku se náž krásný vztah proměnil na 20.rok manželství.
Vykoktal ze sebe jojo a běžel dolů.
6
Než došel, byla jsem po jídle. Umyla jsem svůj talíř a řekla.,,A teď tě překvapím já ! Jdu se převlíknou a upravit. Počkej tu na mě !" Né příliš nadšeně na mě kývnul a sedl si ke svému "obědu".
8
Do skříně jsem naskládala všechny své věci a přitom se převlékla do podzimního oblečení. Zasunula jsem šuplík a směřovala do koupelny.
9
Dala jsem si třpitivé stíny a řasenku. Chtěla jsem si gelem prohrábnout vlasy, jenže v tom mě vyrušila ta gula ! ,,Co chceš ? Doufám že nesmrdím jako ryba !" Podívala se na mě s hlasitým "mňau" a začal příst.,,Já tě mám jakože pohladit ?"Vypadala jakože ano, tak jsem ji tedy začala hladit.
10
Když jsem ji tak hladila, uvědomila jsem si, že můj život není vůbec špatný. A ani ta Šucí není zlá je milá, chlupatá a přítulná. Hrdě jsem se postavila a šla za Rogerem dolů.,,Miluji tě !" Zakřičela jsem. Roger se na mě usmál, sedl si na pohovku a já na něj. Začali jsme se líbat. Někdy se v životě naskytnou černé chvilky, jako například smrt mého táty, ale někdy je to i naopka, jako právě teď. Jsem šťastná a více nepotřebuju ! Přeju to Vám všem !! Nikdy nevěšte hlavu, vše se vyjasní ! Vaše Maddie Green!

TÍMTO KONČÍM 1. POLOVINU ŘADY. SNAD SE VÁM LÍBILA A V BUDOUCNU BUDETE ČÍST I TU DRUHOU PŮLKU.DALŠÍ DÍL ČEKEJTE JIŽ BRZY !

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Summer Summer | Web | 2. října 2010 v 20:18 | Reagovat

Super :) doufám, že další díl bude brzo :). Strašně se mi tenhle koix líbí! A fotky screenuješ nebo jenom fotíš? díky za odpověď

2 Mishell Mishell | Web | 2. října 2010 v 20:29 | Reagovat

No to je nádherný

3 lucka526 lucka526 | Web | 3. října 2010 v 15:25 | Reagovat

Moc pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama